Aliuminio konstrukcijos

Šiai dienai aliuminio konstrukcijų panaudojimo galimybės yra labai didelės. Profiliai pritaikomi langų, durų, fasadų, stogų, žiemos sodų, slankiojančių sistemų, saulės kontrolės sistemų, priešįsilaužiminių, neperšaunamų ir priešgaisrinių konstrukcijų gamybai.                      
Aliuminio lydiniai dėl atmosferos poveikio be apsaugos yra linkę oksiduotis. Kad to išvengti profiliai anoduojami arba dažomi. Anodavimas gali būti kelių tipų, taip išgaunant skirtingų tonų atspalvius. Dažymo spalvos atitinkamai gali būti dviejų grupių. Pirma grupė - spalva parenkama iš RAL arba NCS spalvų palečių. Antra grupė – ”decoral” dažymo būdas, kuomet pavirčius turi medžio faktūrą, taip sudarant medinio paviršiaus vaizdą.                      

Aliuminio konstrukcijos naudojamos objektuose, kur reikalingi didesnių gabaritų gaminiai. Taip pat kur keliami ypatingi ar specialūs reikalavimai dėl atsparumų ar cheminių procesų. Naudojant aliuminio sistemas vieningai išbaigiamas pastato fasadas dėl sąlyginai didelio panaudojamo stiklo paviršiaus konstrukcijoje. Funkcionalumas išbaigiamas varstomais segmentais, kurie gali būti valdomi ir automatikos pagalba. Komercinės ar visuomeninės paskirties pastatams moderniai prie aliuminio konstrukcijų derinama lamelių saulės kontrolės sistema.

Vidaus durys „SFB-2050“:50mm. gylio sistema be termoizoliacijos;Kombinuojamos vienvėrės, dvivėrės ir su švieslangiais;Pirštų neprispaudimo funkcija;Varstymas į vidų ir į lauką;