Mediniai langai

Mediniai langai yra pastato elegancijos ir prabangos išraiška. Lango profilis turi unikalų kiekvieno sprindžio raštą ir galimybę įvairiems vidaus ir išorės spalviniams sprendimams. Mediena yra natūrali, ilgaamžė, universali - analogų neturinti medžiaga. Mediniai langai turi puikias garso ir šilumos izoliavimo savybes.

Langų gamybai naudojama pušies, maumedžio ir ąžuolo 10-12 proc. drėgnumo tašai. Moderni ir ilgaamžė medienos apdirbimo technologija ir įranga Weinig leidžia išgauti aukščiausios kokybės produkcijos gamybą. Tašų klijavimas suteikia medinio lango profiliui stabilumą, atsparumą deformacijoms ir skilinėjimui.

Medienos paviršiaus apsaugai naudojami Teknos (Suomija) dažai ir lakai. Dėl unikalios dažų technologijos apsauginis sluoksnis įsiskverbia gerokai giliau nei kiti standartiniai dažai ir suteikia gaminiams elastingą paviršių. Labai didelis pasirinkimas dažų spalvų ir lakų atspalvių.

Mediniams langams, kaip ir aliuminio ar plastiko langams, gali būti panaudojami įvairios paskirties stiklo paketai - tai yra sulaikantys šilumą, garsą, saulės spindulių srauto kiekį bei saugūs, raštuoti, nerasojantys.

Gaminami ne tik standartiniai langai ir durys, bet ir nustumiamos (prasilenkiančios) sistemos, atverčiamos- nustumiamos terasos durys, skandinaviško tipo į laką varstomi langai.

Langai iš išorės gali būti kaustomi su aliuminio profiliais. Tai suteikia dar daugiau ilgaamžiškumo ir išskirtino dizaino.